Online RUHSAL Terapi | Yeşim Banu Aykan
8

Hayatının değişimi düşüncelerinin değişimi ile başlar...

Online RUHSAL Terapi

28 Günde Kendi Gerçekliğini Keşfet.

Ruhsal terapi Nedir?

Kim olduğunu ve neden burada olduğunu biliyor musun? Hayat misyonunun ne olduğunu? Görünüşte ne kadar başarılı olursak olalım, neye sahip olursak olalım, bu soruların cevabını bilmiyorsak, hep bir şeyler eksikmiş gibi hissederek yaşarız.

28 günlük Ruhsal Terapi Programı, herkes uygulayacabileceği çok güçlü bir programdır. Günlük yaşam içerisinde, bizi manevi kaynağa götürüp, hayatın anlam ve kutsallığını bulmamıza yardım eder.

Hayata ve kendimize karşı dürüst bir duruş geliştirmemizi sağlar. Korkularımızla yüzleştirir, eski ve negatif paternlerimizden arındırır ve gelecegimize cesur ve neşeli bir adım atmamızı sağlar.
Bu programa katılmayı bir kez taahhüt ettiğimizde, hayatın dikkat çekici bir şekilde neredeyse mucizevi bir yolla açıldığına şahid oluruz.

Kendi özümüzü, keşfetmeyi deklare edip ve bunun için bir ayımızı ayırmaya istekli olmalıyız, böylece; kainatın, sevgi dolu güçleri birleşip, bizi kalbimizin seçimlerine doğru ilerleteceklerdir.

Hayatımızda eşzamanlı gibi görünen tesadüfü olaylar oluşmaya başlar.
Bir kez bu programa adandığımızda, sanki kainat bizim talebimizi duyuyor ve hayatımızda inanılmaz olaylar oluşmaya başlıyor. Bütün bunlar derin bir ruhsal temizlik ve açıklık için olur; hayatımızda kazara hiç bir şey olmaz, eğer Ruhsal Terapi programına çekildiyseniz, bu sizin ruhsal detoks yapmak için doğru bir zamanda olduğunuzu gösterir.

Bu programın amacı, içsel dünyamız ile dış dünyamızı dengede tutmak bu iki dünyayı hızalamaktır. Ruhsal Terapi, zihinsel ve duygusal karmaşayı temizlememizi sağlar, böylece iç sesinizi duyabilir, ve kendi bilge tarafınızın durmadan usanmadan gönderdiği mesajları alabilirsiniz. Aynı zamanda hayat amacınızı bulup ve bu amacı destekleyen bir hayat dizayn edebilirsiniz.

Klasik terapi yada koçluk genellikle bir amaca ulaşmaya, duygusal iyileşmeye odaklı bir sistemdir. Ruhsal terapi / koçluk ise bu iki yöntemden farklı olarak, ruhsal enkazı temizleyerek kendi ruhsal bilgeliğimize ulaşmamızı sağlar.

Kim olduğumuzu anlamak, asla baska biri tarafından anlatılamaz, bunu sadece kendi varlığımızda bulunan kaynağa bağlanarak kendimiz bulabiliriz ve işte o zaman ruhun gerçeği ortaya çıkar.

Bu 28 günlük program, kendimiz ve hayatımız hakkında gerçeği söylemekle ilgilidir. Gerçeği söylediğimizde enerjiniz yükselir. Gerçeği söylemediğimizde ise enerjimiz tükenir.

Bir çok insan kendilerine karşı keskin bir şekilde dürüst olmadıkları için, bitkin ve tükenmiş durumdadır ve bunun sebebinin genellikle kendileri olduğunu bilmeden yaşarlar. Oysa kişi kendine gerçeği söylediğinde ruhu genişler buda özündeki gerçek varlığına ulaşmasını sağlar böylece özgürleşir tüm cevapları kendi bulabilecektir artık.

Sadece 28 günde hiç bilmediğiniz yönlerinizi keşfedip hayatın farklı yönleriyle buluşacaksınız. Çok güçlü kadim bilgiler ve şamanlar tarafından kullanılan elementler kendi bilgeliğinize yolculukta size yardım edecek. Kendiniz tanıyıp, anlayıp edindiğiniz bu özünüzdeki bilgelikle hayatınıza istediğiniz şekilde ve kalbinizin bilgeliğiyle yön verebileceksiniz. Bir kere kalbinizin bilgeliğine uyandığınızda o hep sizinle kalır ve dünyada ki yolculuğunuzda size rehberlik eder.