Yorumlar | Yeşim Banu Aykan
8

Hayatının değişimi düşüncelerinin değişimi ile başlar...

Yorumlar

Yeşim ile ilk karşılaştığım anda derin bilgeliğini ve şifa yeteneğini hissettim. Yetenekli ve hayat dolu bir terapist olan Yeşim’i arkadaşım olarak anmaktan büyük memnuniyet duyuyorum Yeşim’i kesinlikle tavsiye ederim. O bu dünya için bir armağan.

Dr. Chirsitane Northup
Kadın Sağlığı Uzmanı – Konuşmacı – Yazar

Yeşim güven, tutku ve odaklanma yeteneğiyle dolu. Onunla çalışma şerefine eriştim ve onun şaşırtıcı şifa yeteneğine şahit oldum. Bu yeteneğini dünya ile paylaşacak olmasından dolayı çok mutlu ve heyecanlıyım.

Melenie Ericksen
(Uluslararası İçinizdeki Şifacıyı Uyandırın Eğitmeni / Enerji Terapisti ) Amerika / Florida

Yeşim her şeyi belli bir persfektive içine koyabileceğiniz türden tavsiyler verebilen olgun bir ruh ve değerli bir arkadaş. Sadece varılığı ile şifalandırır ve tavsiyleri ile uzun zamandır kapalı olan kapıları açar.

Mike Dooley
Yazar / Spirutuel Öğretmen
Amerika / Florida

Yesim derin bir idraka, mizaha ve cömert bir kişiliğe sahip çok özel biri. Ayrıca tamamen kalbinden gelerek davranıyor ve herkes için en iyisini istiyor. Muhtemelen ben bu yönüne herşeyden çok saygı duyuyorum. Onu kesinlikle tavsiye ederim.

Tosha Silver
Yazar / Spirutel öğretmen
Amerika – Sanfrancisco

Yesim, Denise’in uzmanlaşmış olduğu ruhsal koçluk methodları ile kişisel olarak yetiştirilmek üzere dünya çapında seçilmiş bir kaç kişiden biridir.

Denise Linn
Ruhsal Koçluk Eğitmeni / Yazar / Şaman
Amerika / California

Yeşim ile 2008 yılında Hindistan’da yoga öğretmenliği eğitimine katıldığı zaman tanıştım ve beni ilk vuran şey onun enerjisiydi. Geçen bunca yıl boyunca Yeşim ile iletişimim devam etti ve onun şifacılık yolunda gelişimini izledim. Kalbimin derinkiklerinden şunu söyleyebilirimki sadece kendi enerjisiyle ona gelenler dönüşecek ve gerçek pozitif dünyaya adım atacaklar.

Rahi Santhanam
Yoga Eğitmeni

Hislerinize Güvenin Hislerinizle Yaşayın

Sonia Choquette – Dünyanın önde gelen psişik uzmanı / Spirituel öğretmen / Yazar
Amerika / Şikago

Yeşim size cennete giden yolda rehberlik etmek için dünyayı dolaştı. Onun kararlılığı, azmi, çabuk iyileştirme özelliği, dayanıklılığı ve esnekliği içinizdeki kahramanı açığa çıkaracak ve sizi mutlu bir yaşama taşıyacak.

Aimee Dufreshe
Acıdan Mutluluğa Kitabı Yazarı / Yaşam Gücü Uzmanı

40 yılı aşkın bir süredir insanlara istedikleri hayatı nasıl yaşayacaklarını gösteren, eski koşullandırılmış düşüncelerini değiştirip gerçek başarıyı getirecek porgramlar geliştirdik. Bu programları Türkiye’ye getiren Yeşim’i dikattle dinlemenizi tavsiye ederim.

Yeşim’le çalışmaktan gurur duyuyorum.
Bob Proctor – Eğitmen – Konuşmacı – Yazar

 

Ruhumun kilitli kapılarını kendi ellerimle açmama yardım eden , en mahrem yerlerdeki karanlık duygularımı bile kabul edip yoluma ruhumdaki tüm bu duyguları kabul ederek devam edebilmeme yardım eden Yesim‘e teşekkür ederim .Onun aydınlık yüzü , sımcıcak ofisi ve olağanüstü birikimi ile tanıştığınızda Tanrıya , kainata ve onunla yolunuzu kesiştiren herkese şükran duyacaksınız.

Pervin Karadağ / Öğretmen / Istanbul

 

Yeşim şifa çalışmalarını yaparken güvenli ve sevgi dolu bir ortam yaratıyor. Seanslarımız sonucunda hayatımla ilgili çok fazla berraklık kazandım. Yeşim almış olduğu çok çeşitli eğitimlerle bir çok yöntemi uygulama yeteneğine sahip olduğu gibi kendi yöntemlerinide geliştirmiş. Yeşim çalışmalarını kalpten yapıyor; bunu hissettim, duydum ve anladım. Seanslarımıza başladığımızdan buyana bendeki kalıcı etkileri halen devam ediyor. Hayatımı yeniden düzenleyebildim ve şifalanması gereken alanlar ışifalandırabildim. Hayatım şimdi çok daha iyi. Yeşim’e teşekkür ediyorum

Mari A. Stuttgart / Istanbul
Piano Öğretmeni

 

Yeşim’in elleri ruhuma dokunduğundan buyan ahayatımın yönü değişti. Onunla yaptığımız calışmalar sonunda kendimle tanıştım, enerjisi ve donanımıyla o gerçek bir şifacı ona minnettarım ve henüz tanışmamış olanlar icin ise fazlasıyla üzgünüm.. Bırakın o size fazlalıklarınızdan kurtulmak için rehberlik etsin yaşamınızın aldığı şekle inanamayacaksınız. Teşekkürler Yeşim sonsuz ve en derinden sevgilerimle.

ASLI TERZİ/ İŞLETMECİ / ISTANBUL

 

Yeşim‘le calışmaya başladığımda gunümün büyük bir bölümün yaşadığım v etalihsizlik diye nitelendirdiğim olayları tekrar tekrar düşünüp kendime acıyarak geçiriyordum. Bence hayat bile beni "zavallı" buluyordu. 46 beden kıyafetlerle gezen "Senin yaşadıklarını ben yaşasaydım... "diye kurulan acıma içeren cümlelerden keyif alan biri haline gelmiştim. Şimdiyse yaşadığım hiç bir şeyin tesadüf veya talihsizlik olmadığını biliyorum. Gerçek "ben" ile tanıştım ve kendimle barıştım. Simdi hayat hem daha eğlenceli hem daha huzurlu hem de daha zayıfım.

SevgiYiğit / Halkla İlişkiler Uzmanı